Верифицированный профиль
13
Лет опыта
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
17
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Руководитель АН НИКА. В 1999 году окончила юридическую гимназию № 27 г. Запорожье. В 2005 году окончила ЗНТУ, получив диплом специалиста «Международые экономические отношения», по гранту получила вторую специализацию «Международные финансы». Ответственная, коммуникабельная, люблю свою работу.

Продажа домов (5)

  • Ніка
    69 999 $
    269 $/м²

    Машинобудивників

    260 / 100 / 25 м²
    3 этажа
    50 сот
    6 комнат и более
    1 мес. назад
    Ви у пошуках затишного сімейного гніздечка для великої сім'ї, або заміського будинка. Ця пропозиція саме для Вас! В передмісті Запоріжжя, с. Матвіївка, великий (260 кв. м.) три поверховий дім 2012 року забудови, оздоблений сучасними матеріалами, меблями та технікою. Три просторі спальні, зал, вітальня з каміном для теплих вечорів, гардеробна, кухня та сан. вузол, сауна, в цоколі 2 гаража. Тут кожен знайде своє тихе місце, та навпаки можна збиратися великою компанією. Є можливість проживання великою родиною, або декілька сімей (сім'я дітей та батьків). Площа земельної ділянки 50 соток. На ній розташовані також зона відпочінку з альтанкою та господарські споруди. Дзвоніть чекаємо на перегляд....
    Риелтор
  • Ніка
    4 700 $
    188 $/м²

    дачна

    25 / 10 / 6 м²
    1 этаж
    6 сот
    2 комнаты
    2 мес. назад
    В с. Володимирівському, Запорізький р-н (орієнтир - Великий Луг), СТ "Дніпро" чекає на своїх нових власників дачний будиночок. Планування: кімната, кухня та баня. В будинку є світло, питна вода (скважина) та пічне опалення. Можна проживати цілий рік. 6 соток приватизованої землі, тераси, молоді фруктові дерева, ягідні культури та город. Дзвоніть, чекаємо на перегляд та ваші пропозиції.
    Риелтор
  • Ніка
    13 999 $
    233 $/м²

    Житомирская ул.

    60 / 46 / 7 м²
    1 этаж
    6 сот
    4 комнаты
    2 мес. назад
    В Заводському р-ні, Запоріжжя Ліве, вул. Житомирська чекає на своїх нових власників затишний будинок. Загальна площа - 60 кв. м, 4 кімнати, 2-а окремих входа, повністю автономні, можна жити двома сім'ями, або великою родиною, де в кожного буде свій куточок. 6 соток землі з господарськими спорудами, капітальним підвалом та гаражем з ямою. Інфраструктура в кроковій досяжності. Дзвоніть, чекаємо на перегляд та ваші пропозиції.
    Риелтор
  • Ніка
    29 999 $
    294 $/м²

    Юрьевский пер., 11

    102 / 56 / 5 м²
    1 этаж
    7 сот
    6 комнат и более
    2 мес. назад
    Ваша мрія - власний будинок? Вона поряд! Затишний будинок в Заводському р-ні м. Запоріжжя. В мальовничому тихому місці в 5-ти хвилинах р. Дніпро з пляжем, де можна купатися та рибалити. Загальна площа 102 кв. м., гарний житловий стан, сан. вузол всередені, гаряча вода - газова колонка, каналізація - септик, опалення газове, також є 2 пічки, які можна топити дровами та вуглем. В будинку є великий 7 кв. м. погреб, не треба виходити на двір. На земельній ділянці, площею 7,6 соток, розташований великий капітальний гараж - 28 кв. м., 2 сарая, один капітальний прибудований до будинка, другий дерев'яний. Є два полісадника та город, фруктові дерева та виноград. Вся інфраструктура в кроковій досяжнос...
    Риелтор
  • Ніка
    15 999 $
    308 $/м²

    Скворцова ул., 7

    єОселя єВідновлення
    52 / 36 / 7 м²
    1 этаж
    10 сот
    4 комнаты
    2 мес. назад
    Ви в пошуках власного будинка?! Ця пропозиція саме для Вас. В Заводському р-ні чекає на своїх нових власників невеличкий будиночок, площею 52 кв. м: 4 кімнати, кухня та душова кабінка. Є світло, вода, центральний водопровід, газ, опалення - 2-х контурний котел, також є діюча піч з грубою, тому в холодні дні буде тепло, навіть коли немає світла. Земельна ділянка приватизована - 10 соток. На ній є капітальний гараж з ямою, літня кухня зі світлом та газом, погреб та інші господарські споруди. Також на ділянці є колодязь з водою, яку можна використовувати за потреби та економії вартості комунальним послугам. Інфраструктура в кроковій досяжності. Дзвоніть, чекаємо на перегляд та ваші пропозиції....
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.